Hakkımızda

      Therapium Naturalis, 2017 yılının sonunda Yasemin Durmaz ve Elif Soylu ortaklığı ile kurulmuştur. Firmamızın temeli binlerce yıldır üzerinde çalışılan aromaterapi üzerine dayanmaktadır. İnsanların alternatif olarak aromaterapi ile tamamen doğal yoldan uçucu yağlar ile tedavi edilebilir olduğu düşüncesini benimsemekteyiz. Ürünlerimiz yerli üretimdir, tamamen organiktir ve katkı maddeleri içermemektedir. Sağlığınız için tüm prosedürler dikkatlice işlenmektedir. Ayrıca belirli aralıklar ile çakra ve refleksoloji eğitimleri vermekteyiz. Aromaterapinin ülkemizde daha fazla kişiye ulaşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

      Firmamız tamamen yerli ve doğal içeriklerle üretilmiş ürünleriyle alanında lider olmak için yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı konusunda taviz vermeden emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz

      Yola çıkış ilkelerimizden taviz vermeden, her zaman daha iyisi için çalışmaya devam etmekteyiz. Ana vizyonumuz ürün yelpazemizi zamanla arttırıp, aromaterapiyi mümkün olduğunca daha fazla insana ulaştırarak doğal yöntemlerle şifa olmak ve aromaterapi konusunda farkındalığı arttırmaktır.